Süper hızlı arabalar

Yüksek oktanlı, yüksek teknolojili, yüksek performanslı araçların dünyası.

Bu araçlar göz kamaştırıyor.

– Zenginler ve ünlüler için onları modifiye eden adam da KAHN (Üst Tasarımcı).

Kahn: “Gösteri, tarz ve tasarım olunca hiç bir talep fazla çılgınca değildir. Süper arabalara kesinlikle bayılıyorum. Yeniden tasarlamada ustayım. Bana meydan okuya bilecek kimseyle karşılaşmadım. ”

– Kahn her arabanın içinin ve dışının harika görünmesini sağlaya bilir. Şimdi süper arabaların içinide yenilemekte görevlendirilen bir ekibide işe aldı.

Ralph: “Dünyanın en hızlı süper arabalarından bazıları için prototipler geliştirdim. Projelerin ne kadar karmaşık oluğu önemli değil. ”

Ranen: “Dünyanın önde gelen lüx araba üreticileri için sorunları çözüyorum. Bütün sorunları çözüp işler hale getiren benim.”

– Birlikte görevleri zaten en iyisi için tasarlanmış seçkin arabaları alıp, performanslarını, güçlerini ve görünümlerini geliştirerek, hayranlarını etkilemeye çalışıyorlar. Mühendisler Kahn’ın imparatorluğuna mı katılacak, yoksa hurdalıktamı son bulacaklar?

Olağan üstü arabalar!

Dusseldorf – Almanya

Üstün araba tasarımcısı olağan üstü araba koleksiyonuna bir Bugatti daha eklemek için 1 milyon sterlin’den fazla para harcamak üzere.

Kahn: “Bugatti dünyanın en hızlı arabalarından biri. Ekip için bana bir fikir verdi. Bugatti’nin maliyetinin onda biri ile bir araç yapmalarını istiyorum. 402 metrelik yarışta Bugatti ile denk olacak bir araç yapmalarını istiyorum. Araba severlerin bayılacağı bişey!

– Kahn aklında önemli bişey olunca hiç boşa vakit harcamaz. Talimatları vermek üzere mühendisi Ralph’ı galeriye çağırdı. 3 hafta süre vererek Bugatti’den daha hızlı bişey yapmasını istedi.Maliyet olarak 100 bin sterlin bütçe ayırdığını söyledi. Kahn’nın Bugatti’sinde 16 silindirli w tipi motor var. 2 v8 motorun birbirine bağlanmasına denk.

Gelin gerisini video’dan izleyelim…